reklama
reklama
18. 6. 2012 | poslední aktualizace: 18. 6. 2012  19:06

Milovníci netradičnich hasičských soutěží si užijí tuto sobotu v Olomouci-Radíkově

Přímo z raftu na vodárenské nádrži vzhůru do požárního útoku v kopcovitém terénu
Již 6. ročník hasičské soutěže v plavbě na raftu na místní vodárenské nádrži a navazujícím požárním útoku v kopcovitém terénu v okolí nádrže v Olomouci-Radíkově se uskuteční již tuto sobotu 23. června 2012.
Na plavbu na raftu na místní vodárenské nádrži navazuje požární útoku v kopcovitém terénu v okolí nádrže.
Na plavbu na raftu na místní vodárenské nádrži navazuje požární útoku v kopcovitém terénu v okolí nádrže.
foto: archiv

Letos je přihlášeno celkem 19 družstev mužů a žen z blízkého i vzdálenějšího okolí.

Mezinárodní punc dává soutěži již poněkolikáté účast kamarádů ze Slovenska, konkrétně z Městské části Bratislava-Rusovce. Soutěž probíhá s podporu statutárního města Olomouc a pod patronátem náměstkyně primátora Evy Machové. Zahájení dvoukolové soutěže je naplánováno na 11 hodin, ukončena by měla být přibližně v 16 hodin.

Akce je spojena s prezentací dodavatele požární techniky ZHT Group s. r. o. Pro diváky i účastníky je připraveno bohaté občerstvení a v sobotní podvečer zábava se skupinou AFRESH na místním hřišti za prodejnou. Pořadatelé se těší na účast všech, kdo fandí hasičským soutěžím, a to i těm netradičním.

Autoři: (zr)
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
Moderní obec poskytuje odborné informace z oblasti řízení, správy a ekonomiky měst a obcí, komunálních a technických služeb, životního prostředí, mezinárodní spolupráce a rozvoje infrastruktury obcí i regionů. Publikuje témata z oblasti legislativy, aplikované informatiky, odpadového hospodářství, veřejného pořádku, výstavby a rekonstrukce v obcích, péče o památky, podpory podnikání i rozvoje místní kultury a cestovního ruchu.
Newsletter
reklama
 Z aktuálního čísla
reklama
reklama
reklama