reklama
reklama
3. 7. 2012 | poslední aktualizace: 3. 7. 2012  15:46

Soutěž Vesnice roku 2012 už má své finalisty

Osmnáctý ročník soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova má své finalisty, kteří postupují do celostátního kola. Letos bylo v rámci krajských kol hodnoceno celkem 278 obcí.
Vesnice roku 2011 - obec Komňa ve Zlínském kraji.
Vesnice roku 2011 - obec Komňa ve Zlínském kraji.
foto: archiv soutěže Vesnice roku

S příchodem letních měsíců skončilo hodnocení krajských kol soutěže Vesnice roku 2012.

Obce, které získaly ocenění Zlatá stuha (za vítězství v krajském kole) postupují do celostátního kola, které se uskuteční od 2. do 8. září. Výsledky celostátního kola a nositele titulu Vesnice roku 2012 vyhlásí ministr pro místní rozvoj 15. září v Luhačovicích v rámci konání Mezinárodního dětského folklorního festivalu Písní a tancem.

 

 

 

Přehled obcí oceněných Zlatou stuhou v krajských kolech: Řepice (Jihočeský kraj), Tvarožná Lhota (Jihomoravský kraj), Křižovatka (Karlovarský kraj), Vrbice (Královéhradecký kraj), Studenec (Liberecký kraj), Řepiště (Moravskoslezský kraj), Radslavice (Olomoucký kraj), České Heřmanice (Pardubický kraj), Strážov (Plzeňský kraj),
Kamýk nad Vltavou (Středočeský kraj), Koštice (Ústecký kraj), Křižánky (Kraj Vysočina), Žlutava (Zlínský kraj).

Více informací o soutěži najdete na www.vesniceroku.cz.

Autoři:
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
Moderní obec poskytuje odborné informace z oblasti řízení, správy a ekonomiky měst a obcí, komunálních a technických služeb, životního prostředí, mezinárodní spolupráce a rozvoje infrastruktury obcí i regionů. Publikuje témata z oblasti legislativy, aplikované informatiky, odpadového hospodářství, veřejného pořádku, výstavby a rekonstrukce v obcích, péče o památky, podpory podnikání i rozvoje místní kultury a cestovního ruchu.
Newsletter
reklama
 Z aktuálního čísla
reklama
reklama
reklama